-36%
neach-labhairt mini bluetooth touch le ioma-ghnìomh
$24.99 $15.99
feartan:
1.Touch Control adjust Key
2.Le 2 neach-labhairt agus aon neach-labhairt fulangach
3.Dùthchasach:Bàrr suathaidh Crystal UV + Taobhan ola rubair + A’ milleadh bonn cusjion
4:Gnìomh NFC(roghainneil)
5.Bataraidh lithium ath-thagraidh 1200mha air a thogail a-steach,Suas gu 14 hours playing time
6)Fòn-labhairt gun làmhan / microfòn togte
7)Stiùireadh guth
8)Taic :Aux loidhne a-steach
9)TF cairt roghainneil
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Pròtacal Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Labhraiche Aonad | 40mm * 1 |
| Species Power | 3W |
| bacadh | 4Oh |
| Tricead | 100Hz gu 20kHz |
| Co-mheas comharra / fuaim | >75DB |
| THD | <0.5% |
| Battery | 1200Mah Re-chìsean lithium |
| Meud | 122*60*47mm |
| Weight | 220/450g |
| Dath | Gorm / Uaine / Pinc / Dubh / Geal |
| Ùine obrach | 12-40 hours |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "neach-labhairt mini bluetooth touch le ioma-ghnìomh”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.






Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.