-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| Fiosrachadh pasgaidh: | 1*Blister box 1*USB càball 1*Cleachdaiche làimhe |
|---|---|
| Lìbhrigeadh Detail: | Sample: 5 làithean-obrach, bulk order: 10-20 làithean-obrach |
- Tuairisgeul
- Fiosrachadh a bharrachd
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| * Ainm toraidh | Gift portable bluetooth speaker |
| * Bluetooth dreach | fiacail-gorm 2.1 |
| * Raon obrach | 10 meatair |
| * Cluich Ciùil Bluetooth | Tha |
| * Gnìomh fòn gun làmhan | Tha |
| * TF card music play | Tha |
| *USB music play | Tha |
| * AUX music play | Tha |
| * Battery | 300Bataraidh mAh Lethium-ion |
| * Ùine cluich | 3-4 hours |
| * Pròifilean | Thoir taic do A2DP V1.2, Pròifilean AVRCP V1.4; |
| * S / n | ≥80db |
| * Frequency fhreagairt | 150-18KHZ |
| * Luchd-labhairt | 4Ω 3W,36mmm Tha e |
| * Dùthchasach | ABS+Silicone |
| * Color | White/Brown/Blue/Pink |
| * Weight | 50g |
| * Tomhas: | 50*51*50mm |
| * Aiseag | USB charging cable , làimhe, Blister box |
| * cuid eile | Obrachadh furasta le molaidhean guth |
Fiosrachadh a bharrachd
| Weight | 0.05 kg |
|---|
A 'chiad ath-bhreithneachadh "Gift portable bluetooth speaker”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.








Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.