-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Fiosrachadh pasgaidh: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,leabhar-làimhe neach-cleachdaidh 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Lìbhrigeadh Detail: | a chur ann 5 làithean às dèidh a phàigheadh |
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Ùine Lìbhrigeadh | 15làithean |
| Fiosrachadh pasgaidh | Bogsa geal no bogsa gnàthaichte |
| Comas solair | 10000 Pìos / Pìosan / Latha |
| Teirmean pàighidh: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Meud | 27.5*27.5*14mm |
| Weight | 150g/neach-labhairt, 165g/paca |
| Meud Adharc | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| Color | Uaine,Geal,Gorm,Dubh,Dearg,gnàthaichte |
| Cleachdaidh | Ceàrdach a ghabhas a Fhuaime Player, Fòn-laimhe,Karaoke cluicheadair airson a ' choimpiutair, Ìre, |
| Distortion | 5.00% |
| Barantas càileachd | 12 Mìosan |
| Tricead | 200Hz——20KHz |
| Dùthchasach | Abs |
| Toradh | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Bholtachd a-steach | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Seanail | 3(2.1) |
| Pasgan air a thoirt a-steach | 1Labhraiche, 1 Càball USB,1Càball Fuaim, |
| MOQ ìosal | Taic |
| Comharradh-gu-fuaim | ≥80dB |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "bluetooth speaker with USB port”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.






Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.