-47%
395nm UV Flashlight 12 Solas LED Mini
$6.80 $3.60
feartan:
1.Powerful Reflective 12 LED Array
2.Mar as giorra an tonn-tonn,Nas fhasa fual a lorg agus barrachd thoraidhean an-aghaidh meallta fheuchainn.
3.Bidh solas faicsinneach ìosal a’ dèanamh an fheum as fheàrr de fhaicsinneachd stain
4.Cleachdaidh 3 Bataraidhean AAA cunbhalach(Gun a bhith air a ghabhail a-steach)
5.Ultra-so-ghiùlain(30x97mm,68g)
6.LED Long Life(100000 Uairean)
7.Ùine ruith fada(5 Uairean)
8.Doirbh & Cùis a-muigh an aghaidh uisge
- Tuairisgeul
- Additional information
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Cleachdadh | Èiginneach |
| Dùthchasach | Aluminium |
| Color | Dubh,Glas,Dearg,Gorm,Purpaidh |
| meud | 98*30mm |
| Weight | 68g |
| LED an tùs | 12 uv led light |
| Battery | 3*Bataraidh tioram AAA(cha-steach) |
| Ag obair uair | >12s |
| Beatha ùine | 100,000s |
| Switch | Air / dheth tionndadh Tail-cap |
| Barrantachaidh | EC&ROHS |
| Bharantais | 1 bliadhna |
| Clò-bhualadh Suaicheantas | Suaicheantas leusair |
| Pacadh OEM | Bogsa geal, blister,tiodhlac bhogsa,etc. |
Additional information
| Weight | 0.068 kg |
|---|
A 'chiad ath-bhreithneachadh "395nm UV Flashlight 12 Solas LED Mini”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.








Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.