-35%
10Neach-labhairt bluetooth leasaichte W bass
$19.99 $12.99
feartan:
1).Le 2 neach-labhairt agus aon neach-labhairt fulangach
2).Dùthchasach:Bàrr suathaidh Crystal UV + Taobhan ola rubair + A’ milleadh bonn cusjion
3):Gnìomh NFC(roghainneil)
4).Bataraidh lithium ath-thagraidh 1200mha air a thogail a-steach,Suas ri 7 uairean de chluich
5)Fòn-labhairt gun làmhan / microfòn togte
6)Stiùireadh guth
7)Taic :Aux loidhne a-steach
8)TF cairt roghainneil
9)Ìre uisge-dìon IPX5
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Pròtacal Bluetooth | tionndadh 3.1+ EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Labhraiche Aonad | 40mm * 1 |
| Species Power | 3W |
| bacadh | 4Oh |
| Tricead | 1200Hz gu 20kHz |
| Co-mheas comharra / fuaim | >75DB |
| THD | <0.5% |
| Battery | 1200Mah Re-chìsean lithium |
| Meud | 172*61*59mm |
| Weight | 580/680g |
| Dath | Gorm / Uaine / Pinc / Dubh / Geal |
| Ùine obrach | 16 hours |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "10Neach-labhairt bluetooth leasaichte W bass”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.






Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.