-38%
Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp
$7.90 $4.90
| Sonraí Pacáistiú: | Packing for1000 Lumen Led Headlamp:Customized Design |
|---|---|
| Seachadadh: | 7 laethanta oibre |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Foinse solas | 10W American Cree Led Chip |
| Cumhacht Lampa(W.) | 10 |
| Bharántas(Bliain) | 1 |
| Cineál Bonn | 2G11 |
| Lampa Ábhar Comhlacht | Aluminum Alloy |
| IP Rátáil | IP65 |
| Deimhniú | CE,RoHS |
| Runtime (h) | >12 |
| Power Foinse | Ceallraí In-athluchtaithe |
| úsáid | Éigeandála,Camping and Hunting |
| Cineál Ceallra | 18650 Li-ion Rechargeable Battery |
| Uimhir Mhúnla | |
| Branda | |
| Áit Tionscnaimh | An tSín (Mórthír) |
| Stiúir Solas Foinse | 10W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | TÁ |
| Am Muirir (h) | 6 |
| Irradiation range | 500 Méadair |
| Voltas Oibre | 3.7V |
| Product Weight | 187G.(without battery) |
| Feidhm | 1000 lumen led headlamp |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.