-33%
cainteoir gan sreang
$18.00 $12.00
Gné
1. Cute bear design
2. Méid mion, oiriúnach do na páistí
3. le ceallraí rechargeable ionsuite, iniompartha
4. with blue led indicator and flashing eyes
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Ainm Táirge | Cainteoir robot |
| méid Aonad | 10.5×8.8x11cm |
| Soláthar leictreachas | Cábla USB(san áireamh) nó ceallraí litiam 3.7v ionsuite |
| Am luchtaithe ceallraí | 2~3 uair an chloig |
| -am ag imirt Ceol | 2~3 uair an chloig |
| Aschur cumhachta uasta | 2w x 1 |
| Raon minicíochta | 180Hz-20KHz |
| íogaireacht | ≥60DB |
| Méid cainteoir | φ50 x H24mm |
| Ionchur fuaime | 3.5mm cábla jack fuaime(san áireamh) |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "cainteoir gan sreang”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.