-39%
Cainteoir Bluetooth gan sreang
$25.80 $15.80
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5mm audio cable . 1unit to a box Wireless Bluetooth Speaker with 8-10 Hours Playing Time, Wireless Bluetooth Speaker Support TF /FM /USB Disk Music Play |
|---|
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth V 3.0 |
| * Raon Oibre | níos mó ná 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Line-in Music Play | TÁ |
| * Other function | Raidió FM, TF card music paly, U disk music play |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | TÁ |
| * Ceallraí | 1800mAh Lethium-ion battery |
| * Am imeartha | around 8-10 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * freagra minicíochta | 20Hz-20KHz |
| * cainteoirí | 4Ó,5W. *1 |
| * ábhar | wooden frame+leather |
| * dath | Dearg / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * meáchan | 550g |
| * Cúlpháirtí | Micrea USB,3.5mm audio cable |
| * daoine eile | Oibriú éasca le Guth |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Cainteoir Bluetooth gan sreang”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.