-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
gnéithe:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Fón cainteoir láimhe saor in aisce le Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Deimhniú:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Amharclann Baile, Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim, seomra folctha,linn snámha,trá farraige,allamuigh-spórt
7.Líne x 1
8.USB líne cumhachta x 1
9.Lámhleabhar x 1
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
Sonraíocht:
| Prótacal Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Aonad Cainteoir | 40mm * 1 |
| Cumhacht Aschuir | 5W. |
| Impedance | 4Ó |
| Minicíocht | 100Hz go 20kHz |
| Cóimheas comhartha/torainn | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Ceallraí | 40000mAh Litiam Ath-inmhuirearaithe |
| toisí | 165*80*25mm |
| meáchan | 450/600g |
| Dath | Gorm/Glas/Bándearg/dubh/bán |
| Tréimhse Oibre | 20-40 uaireanta |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.