-34%
cárta TF & Líne Cainteoir Bluetooth Inaistrithe
$18.00 $11.80
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, lámhleabhar úsáideora Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, cárta TF & Líne Cainteoir Bluetooth Inaistrithe |
|---|
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * chipset | Jerry |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Seinn Ceoil Líne-i | TÁ |
| * TF card Music Play | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 5 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W*2, 40mmm Sé |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Saincheaptha |
| * meáchan | 216g |
| * Toise: | 155*63*27mm |
| * Cúlpháirtí | DC charging line, audio in line, lámhleabhar |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Eolas breise
| meáchan | 0.216 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "cárta TF & Líne Cainteoir Bluetooth Inaistrithe”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.