-33%
Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker
$9.00 $6.00
- Sonraí Pacáistiú:
- Paper box
- Seachadadh:
- shipped i 30 lá tar éis íocaíocht
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| leagan Bluetooth | v3.0 |
| Raon oibre | 10 meters |
| Ceallraí | 800mAh |
| Loud speaker output | 1x3W |
| Waterproof | IPX4 |
| ábhar | ABS+Metal+Silicone |
| Cainteoir | 2*3W. |
| TF card slot | Tá |
| Dathanna | Red/Blue/Green/Yellow/Orange |
| S/N | ≥80dB |
| Accessories | Cábla USB,manual |
| Bluetooth music play | TÁ |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.