-33%
Cainteoir bluetooth iniompartha
$18.00 $12.00
- Sonraí Pacáistiú:
- White box, bosca datha, gify box, blister packing etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Seachadadh:
- Maidir 15 working days after sample confirmation
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | 102*54*48mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 190g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | ABS Alloy |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Cainteoir bluetooth iniompartha”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.