-45%
music mini bluetooth speaker with special transfer
$10.00 $5.50
| Sonraí Pacáistiú: | 3.5mm audio cable, Cábla USB, Manual, Gift box Promotional Mini Bluetooth Speaker, Mini Bluetooth Speaker with Multi-Function |
|---|---|
| Seachadadh: | 10-15 laethanta |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Ainm Táirge | mion-chainteoir ceoil bluetooth |
| Ceallraí | 120 mAh |
| leagan Bluetooth | 2.1+EDR |
| Raon oibre | 10 méadar |
| Am oibre | 2.5 uaireanta |
| Cainteoir | 4Ω 2W,23mmm Sé |
| Device material | ABS+Silicon |
| Méid | 50*33*15mm |
| meáchan | 20g |
| Cúlpháirtí | Micrea USB,bosca bronntanais,manual |
| freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| Feidhm | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-lost/ Call reminder |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "music mini bluetooth speaker with special transfer”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.