-22%
mion chainteoir bluetooth gan sreang
$18.60 $14.60
| Sonraí Pacáistiú: | mini bluetooth speaker : white box: Qty:100ríomhairí pearsanta / ctn Méid bosca bán:60*60*75mm Méid CTN:315*315*340mm G.W:10KG |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 15 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Am Seachadta | 7-15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | 55*55.3mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 73g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| speaker | USB wired speaker |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Self-charging time | 0.5 uair an chloig |
| Ceallraí | 180mAh |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mion chainteoir bluetooth gan sreang”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.