-36%
mion cainteoir tadhaill bluetooth le ilfheidhm
$24.99 $15.99
gnéithe:
1.Touch Control adjust Key
2.Le 2 cainteoir agus cainteoir fulangach amháin
3.ábhar:Barr tadhaill criostail UV+ Taobhanna ola rubair + Bun an chuisle mhaolaithe
4:Feidhm NFC(roghnach)
5.Tógtha -i 1200mha ceallraí litiam Rechargeable,Suas go dtí 14 hours playing time
6)Fón cainteoir saor ó lámha / micreafón tógtha
7)Teagaisc gutha
8)Tacaíocht :Aux líne isteach
9)Cárta TF roghnach
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Prótacal Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Aonad Cainteoir | 40mm * 1 |
| Cumhacht Aschuir | 3W. |
| Impedance | 4Ó |
| Minicíocht | 100Hz go 20kHz |
| Cóimheas comhartha/torainn | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Ceallraí | 1200mAh Litiam Ath-inmhuirearaithe |
| toisí | 122*60*47mm |
| meáchan | 220/450g |
| Dath | Gorm/Glas/Bándearg/dubh/bán |
| Tréimhse Oibre | 12-40 uaireanta |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mion cainteoir tadhaill bluetooth le ilfheidhm”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.