-31%
Cainteoir bluetooth carr
$12.90 $8.90
| Sonraí Pacáistiú: | Cainteoir bluetooth carr 50ríomhairí pearsanta / ctn Méid bosca bán:7*7*6cm Méid CTN:46*32*18cm G.W:11KG cainteoir soghluaiste |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| Téarmaí Íocaíochta: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| toisí | Dia60*H50mm |
| meáchan | 110g/ cainteoir, 135g/ pacáiste |
| Méid Adharc | 25mm |
| dath | Glas,Bán,Gorm,Dubh,Dearg,saincheaptha |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca,Karaoke imreoir ríomhaire, Céim, |
| Saobhadh | 5.00% |
| Barántas cáilíochta | 12 Míonna |
| Minicíocht | 280HZ– 16KHZ |
| ábhar | ABS |
| aschur | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Voltas ionchuir | Tá ionchur cainteoir bluetooth carr DC5V |
| Cainéal | 3(2.1) |
| Pacáiste san áireamh | 1Cainteoir, 1 Cábla USB,1Cábla Fuaime, |
| MOQ Íseal | Tacaíocht |
| Comhartha-go-torann | ≥95dB |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Cainteoir bluetooth carr”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.