-33%
Bluetooth Speaker with Removeable Sucker
$10.20 $6.80
| Sonraí Pacáistiú: | Bosca pacála pacáilte le gabhálais Micrimhilseogra USB cábla, Bosca Dathanna Mini Waterproof Bluetooth Speaker, IPX7 Bluetooth Speaker with Removeable Sucker |
|---|---|
| Seachadadh: | 15-20 laethanta oibre |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| IPX7 Bluetooth Speaker Specification | |
| * leagan Bluetooth | Jerry 2.1+EDR |
| * Raon Oibre | níos mó ná 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | TÁ |
| * Ceallraí | 400Battery mAh |
| * Am imeartha | 3 uaireanta |
| * Méid | 80*87*55mm |
| * S/N | ≥80dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ach 3W, 50mmm Sé |
| * ábhar | ABS+Sileacain |
| * dath | OEM |
| * meáchan | 125g |
| * Cúlpháirtí | Micrea USB,Bosca Dathanna |
| * daoine eile | Oibriú éasca le Guth |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Bluetooth Speaker with Removeable Sucker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.