-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, user manual Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * chipset | Conwise |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Line-in Music Play | TÁ |
| * TF card Music Play | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 8-10 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 5W*1 |
| * ábhar | wooden frame+leather |
| * dath | Órga |
| * meáchan | 520g |
| * Toise: | 110*140*70mm |
| * Cúlpháirtí | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.