-35%
10Cainteoir bluetooth feabhsaithe W bass
$19.99 $12.99
gnéithe:
1).Le 2 cainteoir agus cainteoir fulangach amháin
2).ábhar:Barr tadhaill criostail UV+ Taobhanna ola rubair + Bun an chuisle mhaolaithe
3):Feidhm NFC(roghnach)
4).Tógtha -i 1200mha ceallraí litiam Rechargeable,Suas le 7 n-uaire am imeartha
5)Fón cainteoir saor ó lámha / micreafón tógtha
6)Teagaisc gutha
7)Tacaíocht :Aux líne isteach
8)Cárta TF roghnach
9)Leibhéal uiscedhíonach IPX5
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Prótacal Bluetooth | leagan 3.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Aonad Cainteoir | 40mm * 1 |
| Cumhacht Aschuir | 3W. |
| Impedance | 4Ó |
| Minicíocht | 1200Hz go 20kHz |
| Cóimheas comhartha/torainn | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Ceallraí | 1200mAh Litiam Ath-inmhuirearaithe |
| toisí | 172*61*59mm |
| meáchan | 580/680g |
| Dath | Gorm/Glas/Bándearg/dubh/bán |
| Tréimhse Oibre | 16 uaireanta |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "10Cainteoir bluetooth feabhsaithe W bass”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.