-43%
Houten Mini Bluetooth Speaker
$18.60 $10.60
1. bêste oanpasse draachbere houten draadloze bluetooth-sprekker .
2. Tapaslik op ferskate bluetooth tillefoans, MP3 / MP4 / CD / PC / MAC / PSP helpapparatuer,parfum-fleske-pailletten-glitter-koffer.
3. Stypje A2DP,AVRCP,headset,handsfree profyl
4. Bluetooth syngroane útstjoerfunksje
5.Ynboude mikrofoan foar handsfree telefoantsje
6.Kin brûkt wurde as in bedrade sprekker
7.OEM / ODM tsjinst leverje
8.In protte kleuren kinne opsjoneel wêze
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Signal-To-Noise | ≥85±2db |
| Bluetooth Ferzje | V:3.0 |
| Frekwinsje | 100Hz-20KHz |
| Ferfoarming | ≤0.5% |
| Luidspreker Utfier | 4Ω 3W |
| RF berik | 10meters |
| Batterij | Ynboude li-on batterij |
| Kapasiteit | 500Mah |
| Oplaadspanning | DC 5V |
| Working Voltage | 3.3~4.5V |
| Handsfree funksje | Ja |
| line yn | Ja |
| Oplaadtiid | 3 oeren |
| Run Tiid | 15 oeren |
| Húsfesting Materiaal | ABS+PVC, Houten,Bamboe |
| accessories | USB kabel,Brûkershânlieding |
| Diminsje | Φ82*65mm |
| Gewicht | 0.15kg |
Wês de earste om "Houten Mini Bluetooth Speaker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.






Resinsjes
Der binne gjin rapporten.