-25%
Triedleaze stereoluidsprekers mei heak
$20.00 $15.00
| packaging Details: | Ferpakkingsdoos fol mei aksessoires Micro USB-kabel, Color Box Mini draachbere wetterdichte Bluetooth-sprekker, Triedleaze stereoluidsprekers mei heak |
|---|---|
| levering Detail: | 15-20 wurkdagen |
- Beskriuwing
- Oanfoljende ynformaasje
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Waterproof Bluetooth Speaker Spesifikaasje | |
| * Bluetooth ferzje | Bluetooth V4.1 |
| * Wurkbereik | mear as 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | JA |
| * Hânfrije opropfunksje | JA |
| * Batterij | 300mAh Batterij |
| * Spyltiid | 5 oeren |
| * Profilen | Stypje A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profilen; |
| * S / N | 85≥+/- 3db |
| * frekwinsje antwurd | 150-18KHZ |
| * sprekkers | 3Ω 3W, 40mm Dia |
| * Materiaal | ABS + Silikon |
| * Kleur | Oranje / Roze / Grien / Swart / Blau |
| * Gewicht | 74g |
| * Accessoire | Micro USB,Color Box |
| * oaren | Maklike operaasje mei Voice |
Oanfoljende ynformaasje
| Gewicht | 0.074 kg |
|---|
Wês de earste om "Triedleaze stereoluidsprekers mei heak”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.








Resinsjes
Der binne gjin rapporten.