-41%
Draadloze Bluetooth-sprekker mei 5200mAh powerbank
$30.00 $17.80
Produkt beskriuwing fan Wireless Bluetooth Speaker mei 5200mAh ynboude power bank / fytshâlder / led ljocht
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Ofmjittings | (L)150mm*(W)48mm*(H)48mm |
| Gewicht | 220kg |
| Kleur | Swart, Blau, read |
| Batterij | 5200mah,Li-ion batterij |
| Ynput macht | 4.3-5.3V 1A |
| Utfierkrêft | 5V 1A |
| Oplaad tiid | 6~10 oeren |
| Playtime | 8-10 oeren |
| Bluetooth ferzje | V4.1 EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85dB |
| Untfangberik: | 10 meters (33 Feet ) |
| Loud Speaker | 4oan 5w |
| frekwinsje Response | 100HZ-20KHZ |
| Lumen IP65 Oplaadbare Led Torch-zaklamp mei wetterdicht | DC 5V |
| Ferfoarming | ≤0.5% |
| Power Bank: | Yn-5.0V 1.0A ; Out-5.0V 1.0A |
| TF Audio File Format: | MP3, WMA,AAC,WAV,FLAC |
| ymportearre Led wurkjende libben | >300K oere |
Wês de earste om "Draadloze Bluetooth-sprekker mei 5200mAh powerbank”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.






Resinsjes
Der binne gjin rapporten.