-17%
Triedleas Bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| packaging Details: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Hantlieding |
|---|---|
| levering Detail: | 2-3dagen foar sample; 15-20dagen foar massa produksje |
- Beskriuwing
- Oanfoljende ynformaasje
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| spesifikaasje | |
| * Produkt Namme | Wireless bluetooth speaker |
| * Bluetooth ferzje | Bluetooth v2.1 |
| * Wurkbereik | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | JA |
| * Line-in Music Play | JA |
| * Hânfrije opropfunksje | JA |
| * TF card slot | JA |
| * Batterij | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * Spyltiid | 4 – 5 oeren |
| * Profilen | Stypje A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profilen |
| * S / N | ≥80dB |
| * frekwinsje antwurd | 150-18KHZ |
| * sprekkers | 4oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * Materiaal | ABS |
| * Kleur | Gloden, Sulver, Balck |
| * Gewicht | 400g |
| * Grutte | 180*58*60mm |
| * Accessoire | Micro USB, gift box, hantlieding |
Oanfoljende ynformaasje
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|
Wês de earste om "Triedleas Bluetooth speaker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.








Resinsjes
Der binne gjin rapporten.