-39%
Wireless Bluetooth Speaker
$25.80 $15.80
| packaging Details: | Ferpakking doaze fol mei aksessoires Micro USB,3.5mm audio kabel . 1ienheid oan in doaze Wireless Bluetooth Speaker mei 8-10 Oeren Playing Tiid, Wireless Bluetooth Speaker Support TF / FM / USB Disk Music Play |
|---|
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Wireless Bluetooth Speaker Spesifikaasje | |
| * Bluetooth ferzje | Bluetooth V 3.0 |
| * Wurkbereik | mear as 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | JA |
| * Line-in Music Play | JA |
| * Oare funksje | FM radio, TF card muzyk paly, U disk muzyk spylje |
| * Hânfrije opropfunksje | JA |
| * Batterij | 1800mAh Lethium-ion batterij |
| * Spyltiid | rûnom 8-10 oeren |
| * Profilen | Stypje A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profilen; |
| * S / N | 85≥+/- 3db |
| * frekwinsje antwurd | 20HZ-20KHZ |
| * sprekkers | 4oh,5W *1 |
| * Materiaal | houten frame+lear |
| * Kleur | read / Wyt / Blau / Swart / Giel |
| * Gewicht | 550g |
| * Accessoire | Micro USB,3.5mm audio kabel |
| * oaren | Maklike operaasje mei Voice |
Wês de earste om "Wireless Bluetooth Speaker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.




Resinsjes
Der binne gjin rapporten.