-39%
wetterdicht IPX5 fyts led ljocht
$12.80 $7.80
| packaging Details: | Packing Design foar Factory |
|---|---|
| levering Detail: | 5-7 dagen |
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Materiaal | Lumen IP65 Oplaadbare Led Torch-zaklamp mei wetterdicht |
| Montage Pleatsing | Handlebar of bike |
| LED kralen | 3w Cree LED |
| Lumen útfier | 200Lumen IP65 Oplaadbare Led Torch-zaklamp mei wetterdicht |
| batterij Type | Oplaadbare lithium polymer batterij(1200mAh,3.7V) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Body Kleur | Swart |
| Diminsje | 10.4×3.6×8.0sm |
| Ljocht kleur | Wyt |
| Ljochtmodus | High-Medium-Low-Flashing |
| Produkt Gewicht | 180g (Produkt Gewicht) |
| Oplaadtiid | 2 Oere |
| Run Tiid | Hege helderheid: 3 Oeren
Medium Brightness: 4 oeren Lege helderheid: 7 Oeren Knipperjend: 6 Oeren |
| Funksje | Warskôging |
| Features | Waterproof construction and 360’C degrees swivel design |
| usage | Fytse, Hiking en oare outdoor aktiviteiten |
| OEM Service | Beskikber |
| WARSKÔGING! | Net opladen oer 5V de batterij sil resultearje yn skea |
| FOARSICHTIGENS! | Do not look at or shine this lamp directly into eye! |
Wês de earste om "wetterdicht IPX5 fyts led ljocht”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.










Resinsjes
Der binne gjin rapporten.