-46%
wettertichte bluetooth sprekker
$18.00 $9.80
| packaging Details: | Packing doaze mei accessory: mini USB,3.5mm audio kabel, brûkershânlieding Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Draachbere wetterdichte Bluetooth-sprekker |
|---|---|
| levering Detail: | ferstjoerd yn 3 dagen nei beteljen |
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Waterproof Bluetooth Speaker Spesifikaasje | |
| * Bluetooth ferzje | V2.1 |
| * Chipsatz | Jerry |
| * Wurkbereik | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | JA |
| * AUX-IN Music Play | JA |
| * Wetterdicht | JA |
| * Batterij | Ynboude 300mAh oplaadbare batterij |
| * Spyltiid | 3oeren |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * frekwinsje antwurd | 150-18KHZ |
| * sprekkers | 4oh, 3W * 1 |
| * Materiaal | ABS + Silikon |
| * Kleur | oanpast |
| * Gewicht | 130g |
| * Diminsje: | 62*78mm |
| * Accessoire | kleur box / USB kabel / Hânlieding / Sling |
| * Oaren | Ekstra 0.2usd kosten foar USB / TF card |
Wês de earste om "wettertichte bluetooth sprekker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.






Resinsjes
Der binne gjin rapporten.