-43%
Waterdicht Bathroom Bluetooth Speaker foar Shower Music
$15.00 $8.50
- Type: Aktyf, Aktyf, Elektrysk,Bluetooth Wireless,mini Booster,home Van Booster
- Brûke: Kompjûter, Hústeater, karaoke Player, Mobile telefoan, Portable Audio Player, Stage
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
- Wetterdichte Bluetooth-sprekker, Bluetooth V3.0 technology kinne jo genietsje fan muzyk fan alle Bluetooth-ynskeakele apparaten.
- Ynboude ynterne mikrofoan makket praten oan 'e tillefoan maklik en dúdlik. Ynboude fyn ynstelde FM-radio-opsje. Micro SD card en TF, ynbegrepen, fergunnings om al jo MP3-muzyk te spyljen.
- Ynboude oplaadber 400 mAh batterij stipet oant 4 oeren Wiedergabe tiid. Recharge yn gewoan 2 oeren. Harkje nei net-Bluetooth-apparaten as in bedrade sprekker mei ynbegrepen 3,5 mm audiokabel.
- Speaker with sucking disc bracket can stand on the smooth plane or usd as the holder of phone.
- Pakket ynhâld: Draachbere Bluetooth-sprekker, mikro USB kabel, 3.5mm audio kabel, ynstruksje hânlieding.
| accessories | Batterij, Charger Bag, Extension Cord |
| Type | mini Booster, home Van Booster |
| Brûke | Bluetooth Speaker, Kompjûter, Hústeater, karaoke Player, Mobile telefoan, Draagbare audiospieler |
| Brûke | Business Gift |
| Funksje | Internet Radio, Ynboude In Speaker |
| Ynboude akku | rechargeable |
| Kleur | Swart, multi, Beige, Brún, Blau, Grien, Rôze, Giel |
| Oanfraach | Mobile Phone Charger, Thús, Thús en bûten |
| Bluetooth Ferzje | V3.0+EDR |
| Speaker Grutte | 82*82*52mm |
| Muzyk fan TF Card | Ja |
| Ferfoarming | < 0.5 % |
| RF berik | 10m |
| Batterij Kapasiteit | 400mAh |
Wês de earste om "Waterdicht Bathroom Bluetooth Speaker foar Shower Music”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.










Resinsjes
Der binne gjin rapporten.