-29%
USB rechargeable bicycle led light
$6.80 $4.80
| packaging Details: | Packing Details foar Top kwaliteit 5 SMD USB Rechargeable LED Super Bright Bike Achterljocht: Plastic Case / Box |
|---|---|
| levering Detail: | 5-7 wurkdagen foar produkten in stock |
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Materiaal | ABS |
| Montage Pleatsing | Seatpost (Fit for12-32mm) |
| LED soruce | COB |
| batterij Type | Oplaadbare lithium polymer batterij(3.7V 500mAh) |
| Posysje | Bike Rear Light |
| Body Kleur | read |
| Diminsje | 2.8cmx3.4cmx11cm(ljocht grutte) |
| Ljocht kleur | read |
| Ljochtmodus |
6modes: Standert, high beam, over drive, 50% brightness flashing, 100% brightness flashing, strobe flashing |
| Produkt Gewicht | 35.5g (mei yndividuele pakket) |
| Garânsje tiid | 12 moanne |
| Run Tiid | 2-6 Oeren |
| Funksje | Warskôging |
| Features | Oplaadber fia USB, Tool-frije montage, Wetterdicht |
| usage | Fytse, Hiking en oare outdoor aktiviteiten |
| OEM Service | Beskikber |
Wês de earste om "USB rechargeable bicycle led light”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.












Resinsjes
Der binne gjin rapporten.