-45%
usb opladen 4000 mah powerbank bluetooth sprekker
$19.99 $10.99
Features:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Hand free speaker phone with Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Certification:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Hústeater, Portable Audio Player, Mobile telefoan, karaoke Player, Kompjûter, Stage, badkeamer,swimbad,see strân,bûtensport
7.Aux line x 1
8.USB macht line x 1
9.Hânlieding x 1
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
spesifikaasje:
| Bluetooth Protokol | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Speaker Unit | 40mm * 1 |
| Utfier Power | 5W |
| Impedanz | 4oh |
| Frekwinsje | 100Hz to 20kHz |
| Signal / noise ratio | >75dB |
| PRO | <0.5% |
| Batterij | 40000mAh Re-tsjin beteljen Lithium |
| Ofmjittings | 165*80*25mm |
| Gewicht | 450/600g |
| Kleur | Blue / Green / Pink / swart / wyt |
| Working Perioade | 20-40 oeren |
Wês de earste om "usb opladen 4000 mah powerbank bluetooth sprekker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.






Resinsjes
Der binne gjin rapporten.