-33%
studint sprekker
$18.00 $12.00
Features
1. Leuk robotûntwerp
2. Mini grutte, stuitable foar bern
3. mei ynboude oplaadbare batterij, draachber
4. mei blauwe led-yndikator
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Produkt Namme | Robot sprekker |
| Unit grutte | 10.5×8.8x11cm |
| Streamtafier | USB kabel(ynbegrepen) of ynboude 3.7v lithium batterij |
| Batterij oplaad tiid | 2~3 oeren |
| Muzyk playing tiid | 2~3 oeren |
| Max macht útfier | 2w x 1 |
| Frekwinsje berik | 180HZ-20KHZ |
| Gefoelichheid | ≥60 DB |
| Speaker grutte | φ50 x H24mm |
| Audio ynfier | 3.5mm audio jack kabel(ynbegrepen) |
Wês de earste om "studint sprekker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.








Resinsjes
Der binne gjin rapporten.