-53%
Stainless Steel Materials Car Charger
$7.50 $3.50
| packaging Details: | Packing Detail (blister Packing): MEA:51.5*21.5*32.5 CM, Qty: 50PCS / CTN |
|---|
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Ynfier: | DC 12-24V |
| útfier: | 5V2A |
| Totale macht | Max 15W |
| Beskerming | Over voltage beskerming Oer aktuele beskerming Koarte circuit beskerming |
| sertifikaten | EC |
| Outlet Way | dual usb |
| With smart IC | 1.use for any brand phone and tablets 2.can Auto detect adjust the right power for the under products (such as ipad 2.1A iphone1A ,Samsung 1.7A) |
| Materiaal | steel |
| Products Grutte | 72.5mm*24.9mm*24.9mm |
| Kleur Beskikber | rôze, Griis ,glod |
| Kompatibel : | Mobile telefoan, MP3, MP4, Elektroanyske sigaret, Tablet,Bluetooth headset, Wetterreiniger, LED, Medyske masine,CCTV kamera, LCD, Set-top box, DVR, Router,Power Bank etc. |
Wês de earste om "Stainless Steel Materials Car Charger”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.




Resinsjes
Der binne gjin rapporten.