-47%
smart phone skûtel
$7.50 $4.00
| packaging Details: | PE tas + wite doaze + uterlike Carton of neffens klant syn eask– Nice usb home skûtel packing |
|---|
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Ynfier: | AC 90-240V 50/60Hz |
| útfier: | 5V2400mA / 12V1000mA |
| Beskerming | Over voltage beskerming Oer aktuele beskerming Koarte circuit beskerming |
| sertifikaten | UL,EC,FCC,RoHS,KC |
| AC Plug | UK,EU,ÚS,AU, KC |
| Outlet Way | Single USB ,Dual USB ,mei kabel |
| Materiaal | PC |
| Products Grutte | 61mm * 43mm * 25mm |
| Kleur Beskikber | Wyt/swart/poarper/read/blau/giel/oranje ensfh |
| Kompatibel : | Mobile telefoan, MP3, MP4, Elektroanyske sigaret, Tablet,Bluetooth headset, Wetterreiniger, LED, Medyske masine,CCTV kamera, LCD, Set-top box, DVR, Router, Power bank etc. |
Wês de earste om "smart phone skûtel”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.






Resinsjes
Der binne gjin rapporten.