-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| packaging Details: | Packing doaze mei accessory: mini USB,3.5mm audio kabel, brûkershânlieding IPX4 Bluetooth-sprekker mei multyfunksjes, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth-sprekker yn promoasje |
|---|---|
| levering Detail: | ferstjoerd yn 3 dagen nei beteljen |
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| IPX4 Bluetooth Speaker Spesifikaasje | |
| * Bluetooth ferzje | Bluetooth 3.0 |
| * Chipsatz | Conwise |
| * Wurkbereik | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | JA |
| * Line-in Music Play | JA |
| * TF-kaart Music Play | JA |
| * Batterij | Ynboude 600mAh oplaadbare batterij |
| * Spyltiid | 4 oeren |
| * S / N | ≥ 85dB |
| * frekwinsje antwurd | 150-18KHZ |
| * sprekkers | 4oh, 5W*2 |
| * Materiaal | ABS + Silisium |
| * Kleur | Swart / Legergrien |
| * Gewicht | 260g |
| * Diminsje: | 133*46*69mm |
| * Accessoire | Kartonnen doaze / Power line / LIN line / Hânlieding brûke |
| * Oaren | Maklike operaasje mei stimprompts |
Wês de earste om "Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.
Resinsjes
Der binne gjin rapporten.