-47%
Rechargeable Bluetooth Wireless Party Speaker mei Dûnsje LED Lights
$35.00 $18.60
- fleksibiliteit: outdoor, Reizgje
- Funksje: Internet Radio,Ynboude In Speaker
- accessories: Charger Bag,Extension Cord
- Ynboude akku: rechargeable
- Materiaal: Plestik
- Kleur: multi,Swart,Wyt,read,Blau,Rôze
- Compatible Brand: Samsung, Appel, iPad, mac, iPhone 6s, iPhone 6s More
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
- Portable Party – De Mini Party LED-sprekker ferbettert elke harkûnderfining troch de keamer te skilderjen mei kleurich, dancing LED ljochten.
- Opladen en gean – Bring de oplaadbare Mini Party Speaker mei jo oeral wêr't jo it nedich hawwe.
- Wired of Wireless – Ferbine mei de sprekker fia Bluetooth foar maklik draadloos harkjen, of plug jo apparaat yn 'e aux-in 3.5mm-ynfier.
- Lytse sprekker Grutte lûd – De kompakte Mini Party Speaker is ferrifeljend lûd foar syn grutte, en folt maklik elke keamer mei jo favorite muzyk.
- Features: Mearkleurige ljochtshow, rechargeable, Bluetooth ferbining, aux-in 3,5 mm jack, kabels ynbegrepen.
| accessories | Batterij, Charger Bag, Extension Cord |
| Type | mini Booster, home Van Booster |
| Brûke | Bluetooth Speaker, Kompjûter, Hústeater, karaoke Player, Mobile telefoan, Draagbare audiospieler |
| Brûke | Business Gift |
| Funksje | Internet Radio, Ynboude In Speaker |
| Ynboude akku | rechargeable |
| Kleur | Swart, multi, Beige, Brún, Blau, Grien, Rôze, Giel |
| Oanfraach | Mobile Phone Charger, Thús, Thús en bûten |
| Bluetooth Ferzje | V3.0+EDR |
| Speaker Grutte | 215*100*100mm |
| Muzyk fan TF Card | Ja |
| Ferfoarming | < 0.5 % |
| RF berik | 10m |
| Batterij Kapasiteit | 1000mAh |
Wês de earste om "Rechargeable Bluetooth Wireless Party Speaker mei Dûnsje LED Lights”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.














Resinsjes
Der binne gjin rapporten.