-26%
protable batterij sprekker
$19.50 $14.50
1.Draachber, hingjende draachbere ûntwerp
2.Bluetooth draadloze audio oerdracht
3.Ariety fan klassike kleur foar kar
4.Mei telefoan handsfree
5.Kompjûter lytse sprekkers
6.Auto bluetooth
7.KRACHT BANK
8.Wetterdichte sprekker
9.LINE IN
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
parameter:
| Produkt Namme | blueoth sprekker |
| Bluetooth oerdracht macht: | KLASSE 2 4dBm |
| Bluetooth wurkje frekwinsje | 2.4GHz |
| Laadspanning | DC5V/500mA |
| Lumen IP65 Oplaadbare Led Torch-zaklamp mei wetterdicht | DC 3.7V |
| Batterij kapasiteit | 4000MA |
| Muzyk playing tiid | 12H |
| Sprektiid | 30H |
| PRO | ≤ 0.1% (3.7V/1KHz/1,8W) |
| Sinjaal nei Noise Ratio | ≥90 d |
| Bluetooth berik | 10-20m |
| Kleur | grien,blau,swart,read,griis
|
packaging & Befalling
| packaging Details: | bluetooth sprekkers packing detail Gift box grutte:152*70*51MM 50 st/koffer Bruto gewicht:12KG Carton grutte:51.5*17.5*38CM |
|---|---|
| levering Detail: | ferstjoerd yn 25 dagen nei beteljen |
Wês de earste om "protable batterij sprekker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.








Resinsjes
Der binne gjin rapporten.