-29%
Power Bank Bluetooth Speaker
$28.00 $20.00
| packaging Details: | Packing doaze mei accessory: mini USB,3.5mm audio kabel, brûkershânlieding Power Bank Bluetooth Speaker, Multi-funksje Bluetooth Music Speaker mei 5200mah batterij |
|---|---|
| levering Detail: | ferstjoerd yn 3 dagen nei beteljen |
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| Power Bank bluetooth sprekker Spesifikaasje | |
| * Bluetooth ferzje | Bluetooth 3.0 |
| * Chipsatz | Appotech |
| * Wurkbereik | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | JA |
| * Hânfrije petearen | JA |
| * Mobile macht funksje | JA |
| * Batterij | Ynboude 1000mAh oplaadbare batterij |
| * Spyltiid | 16 oeren |
| * Jack oplade | Micro 5 pin |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * frekwinsje antwurd | 150-18KHZ |
| * sprekkers | 4oh, 3W*2, 40mm Dia |
| * Materiaal | ABS |
| * Kleur | Kaki / Swart / Leger |
| * Gewicht | 560g |
| * Diminsje: | 182*70*70mm |
| * Accessoire | Pit box, Stromkabel, spesifikaasje,Line kabel |
| * Oaren | Trije-proofing bluetooth audio |
Wês de earste om "Power Bank Bluetooth Speaker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.








Resinsjes
Der binne gjin rapporten.