-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| packaging Details: | 1*Gift box 1*USB kabel 1*Brûkershânlieding |
|---|---|
| levering Detail: | ferstjoerd yn 10 dagen nei beteljen |
- Beskriuwing
- Oanfoljende ynformaasje
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
| * Produkt Namme | OEM Bluetooth speaker |
| * Bluetooth ferzje | Bluetooth V2.1 + EDR |
| * Wurkbereik | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | Ja |
| * Hânfrije opropfunksje | Ja |
| * TF card music play | Ja |
| * FM | Ja |
| * AUX music play | Ja |
| * Batterij | 300mAh Lethium-ion batterij |
| * Spyltiid | 3 oeren |
| * Profilen | Stypje A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profilen; |
| * S / N | ≥80db |
| * frekwinsje antwurd | 150-18KHZ |
| * sprekkers | 4Ω 3W,40mm Dia |
| * Materiaal | ABS |
| * Kleur | Black+blue, gray, oranje, read |
| * Gewicht | 160g |
| * Diminsje: | 119.5*54.5*39mm |
| * Accessoire | USB oplaadkabel , hantlieding |
| * oaren | Maklike operaasje mei stimprompts |
Oanfoljende ynformaasje
| Gewicht | 0.16 kg |
|---|
Wês de earste om "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.








Resinsjes
Der binne gjin rapporten.