-22%
mini sendrata blueta laŭtparolilo
$18.60 $14.60
| Prezentanta Detaloj: | mini bluetooth speaker : white box: Qty:100PC / CTN Grando de blanka skatolo:60*60*75mm CTN-grandeco:315*315*340mm G.W:10KG |
|---|---|
| Livera Detalo: | senditaj en 15 tagoj post pago |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Delivery Time | 7-15tagoj |
| Prezentanta Detaloj | Blanka skatolo aŭ personecigita skatolo |
| Proviza Kapablo | 10000 Peco/Pecoj / Tago |
| koloro | rozkoloraj, blanka, nigra, blua, verda, oranĝo |
| Dimensioj | 55*55.3mm |
| Tipo | aktivaj |
| Specialaj Feature | Portable, mini |
| Product weight | 73g |
| uzo | Portable Audio Player, Poŝtelefono, karaoke Player, Komputila, Scenejo |
| parolanto | USB wired speaker |
| Kvalita garantio | 1 jaro |
| Self-charging time | 0.5 horo |
| baterio | 180mAh |
| frekvenca respondo | 90Hz-20KHz |
| Eniga Tensio | DC5V |
Esti la unua revizii "mini sendrata blueta laŭtparolilo”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.






Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.