-38%
mini waterproof bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| Prezentanta Detaloj: | White box or customized box for bluetooth speaker |
|---|---|
| Livera Detalo: | senditaj en 5 tagoj post pago |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Prezentanta Detaloj | Blanka skatolo aŭ personecigita skatolo |
| Proviza Kapablo | 10000 Peco/Pecoj / Tago |
| Pagkondiĉoj: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensioj | 67*67*78mm |
| Tipo | aktivaj |
| Specialaj Feature | Portable,mini |
| Product weight | 150g |
| uzo | Portable Audio Player, Poŝtelefono, karaoke Player, Komputila, Scenejo, |
| Produkta Nomo | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Kvalita garantio | 12 monatoj |
| S/N ratio | ≥70dB |
| materialo | ABS |
| frekvenca respondo | 150Hz-18KHz |
| Eniga Tensio | DC5V |
| baterio | 3.7v/400mAh |
| eligo Potenco | 3w(1kHz,THD1%) |
| Malalta MOQ | Subteno |
| style | bluetooth speaker |
Esti la unua revizii "mini waterproof bluetooth speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.




Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.