-54%
Kondukis Lumo Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| Prezentanta Detaloj: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Livera Detalo: | shipped in 15 days after the payment |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| atestado | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Delivery Time | 15tagoj |
| Prezentanta Detaloj | Blanka skatolo aŭ personecigita skatolo |
| Proviza Kapablo | 10000 Peco/Pecoj / Tago |
| koloro | rozkoloraj, blanka, nigra, blua, verda, oranĝo, any color can be customized |
| Dimensioj | 58*58*88mm |
| Tipo | aktivaj |
| Specialaj Feature | Portable, mini |
| weight | 145g |
| uzo | Portable Audio Player, Poŝtelefono, karaoke Player, Komputila, Scenejo |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Kvalita garantio | 1 jaro |
| S/N ratio | ≥70dB |
| materialo | ABS |
| frekvenca respondo | 100Hz-20KHz |
| Eniga Tensio | DC5V |
| Line in | support |
Esti la unua revizii "Kondukis Lumo Bluetooth Speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.






Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.