-42%
LED Display FM Radio Bluetooth Speaker
$26.00 $15.00
| Prezentanta Detaloj: | Paka skatolo kun akcesoraĵo: Mini USB,3.5mm sonkablo, uzantmanlibro Top selling LED Display FM Radio Bluetooth Speaker, Multi Functions Portable Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Livera Detalo: | Specimeno: 3 tagoj; 1,000PC: 15 tagoj |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versio | V3.0 |
| * Chipset | Jerry |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * AUX Music Play | JES |
| * TF-karto Muzika Ludo | JES |
| * baterio | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * ludante tempo | 3.5 horoj |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * frekvenca respondo | 150-18KHZ |
| * parolantoj | 4Ho, 3Ok * 2, 40mmm Li |
| * materialo | plasto |
| * koloro | Black/ Blue/ Green/ White/ Rose Red |
| * pezo | 320g |
| * dimensio: | 161x127x70 mm |
| * Akcesoraĵo | USBa Kablo, Manlibro, AUX Line |
| * Aliaj | Facila operacio kun Voĉaj promptiloj |
Esti la unua revizii "LED Display FM Radio Bluetooth Speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.








Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.