-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Prezentanta Detaloj: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Grando de blanka skatolo: 63*60*80mm Carton grandeco: 340*265*275mm QTY/CTN: 60PC N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Livera Detalo: | senditaj en 5 tagoj post pago |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| atestado | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Delivery Time | 15-30 tagoj |
| Prezentanta Detaloj | Blanka skatolo aŭ personecigita skatolo |
| Proviza Kapablo | 10000 Peco/Pecoj / Tago |
| Dimensioj | 27.5*27.5*14mm |
| Tipo | aktivaj |
| Specialaj Feature | Portable, mini |
| Product weight | 150g |
| uzo | Portable Audio Player, Poŝtelefono, karaoke Player, Komputila, Scenejo |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Kvalita garantio | 1 jaro |
| S/N ratio | ≥80dB |
| materialo | ABS |
| NFC | For option |
| Eniga Tensio | DC5V |
| Line in | support |
Esti la unua revizii "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.






Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.