-39%
Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* Wireless Bluetooth Speaker
*Bluetooth Music Play
*materialo: ABS & silicone
- Priskribo
- Pliaj informoj
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versio | RDA V2.1+EDR |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * Line-en Muzika Ludo | Ne |
| * Mana Senpaga Voka Funkcio | JES |
| * TF-kartfendo | Ne |
| * baterio | 3.7V/450mAh |
| * ludante tempo | 4-6 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥75dB |
| * frekvenca respondo | 100HZ-20KHZ |
| * parolantoj | 4Ho, 3Wx1, 40mmm Li |
| * materialo | ABS+silicone |
| * koloro | Black/blue/green/pink |
| * grandeco | 56mm x40mm |
| * pezo | 43g |
| * Akcesoraĵo | USB-kablo, manlibro,audio cable, donaco skatolo |
Pliaj informoj
| pezo | 0.043 kg |
|---|
Esti la unua revizii "Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.




Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.