-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
Trajtoj:
1).Kun 2 parolanto kaj unu pasiva parolanto
2).materialo:Kristala UV-tuŝa supro + Kaŭĉukaj oleaj flankoj + Malseketa kusena fundo
3):NFC-funkcio(nedeviga)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,Ĝis 4 hours playing time
5)Man-liberaj laŭttelefono/enkonstruita mikrofono
6)Voĉa instrukcio
7)Subteno :Aux line-en
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
specifo:
| Bluetooth Protokolo | version 2.1+EDR |
| Bludenta Gamo | 10m |
| Parolanto Unuo | 40mm * 1 |
| eligo Potenco | 5Ok |
| Impedanco | 4Ho |
| Ofteco | 100Hz ĝis 20 kHz |
| Rilatumo signalo/bruo | >75dB |
| THD | <0.5% |
| baterio | 500mAh Reŝargebla Litio |
| Dimensioj | 70*70*76mm |
| pezo | 245g |
| Koloro | Blua/Verda/Rozo/nigra/blanka |
| Laborperiodo | 3-4 horoj |
Esti la unua revizii "colorful bluetooth speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.








Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.