-31%
aŭta bluetooth laŭtparolilo
$12.90 $8.90
| Prezentanta Detaloj: | aŭta bluetooth laŭtparolilo 50PC / CTN Grando de blanka skatolo:7*7*6cm CTN-grandeco:46*32*18cm G.W:11KG movebla parolanto |
|---|---|
| Livera Detalo: | senditaj en 5 tagoj post pago |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Delivery Time | 15tagoj |
| Prezentanta Detaloj | Blanka skatolo aŭ personecigita skatolo |
| Proviza Kapablo | 10000 Peco/Pecoj / Tago |
| Pagkondiĉoj: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensioj | Dia60 * H50mm |
| pezo | 110g/parolanto, 135g/pako |
| Korno Grandeco | 25mm |
| koloro | verda,Blanka,blua,Nigra,Ruĝa,personecigita |
| uzo | Portable Audio Player, Poŝtelefono,Karaokeludanto Komputilo, Scenejo, |
| Distordo | 5.00% |
| Kvalita garantio | 12 monatoj |
| Ofteco | 280HZ– 16KHZ |
| materialo | ABS |
| eligo | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Eniga Tensio | enigo de aŭtomobila bluetooth laŭtparolilo estas DC5V |
| Kanalo | 3(2.1) |
| Pako inkluzivita | 1Speaker, 1 USBa Kablo,1Aŭdkablo, |
| Malalta MOQ | Subteno |
| Signal-al-bruo | ≥95dB |
Esti la unua revizii "aŭta bluetooth laŭtparolilo”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.




Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.