-36%
bluetooth wireless tf card bluetooth speaker
$24.99 $15.99
Trajtoj:
1.Touch Control adjust Key
2.Kun 2 parolanto kaj unu pasiva parolanto
3.materialo:Kristala UV-tuŝa supro + Kaŭĉukaj oleaj flankoj + Malseketa kusena fundo
4:NFC-funkcio(nedeviga)
5.Enkonstruita 1200mha Ŝargebla litia baterio,Ĝis 14 hours playing time
6)Man-liberaj laŭttelefono/enkonstruita mikrofono
7)Voĉa instrukcio
8)Subteno :Aux line-en
9)TF-karto laŭvola
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Bluetooth Protokolo | version 2.1+EDR |
| Bludenta Gamo | 10m |
| Parolanto Unuo | 40mm * 1 |
| eligo Potenco | 3Ok |
| Impedanco | 4Ho |
| Ofteco | 100Hz ĝis 20 kHz |
| Rilatumo signalo/bruo | >75dB |
| THD | <0.5% |
| baterio | 1200mAh Reŝargebla Litio |
| Dimensioj | 122*60*47mm |
| pezo | 270/450g |
| Koloro | Blua/Verda/Rozo/nigra/blanka |
| Laborperiodo | 12-20 horoj |
Esti la unua revizii "bluetooth wireless tf card bluetooth speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.




Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.