-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Prezentanta Detaloj: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,user manual 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Livera Detalo: | senditaj en 5 tagoj post pago |
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Delivery Time | 15tagoj |
| Prezentanta Detaloj | Blanka skatolo aŭ personecigita skatolo |
| Proviza Kapablo | 10000 Peco/Pecoj / Tago |
| Pagkondiĉoj: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensioj | 27.5*27.5*14mm |
| pezo | 150g/parolanto, 165g/pako |
| Korno Grandeco | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| koloro | verda,Blanka,blua,Nigra,Ruĝa,personecigita |
| uzo | Portable Audio Player, Poŝtelefono,Karaokeludanto Komputilo, Scenejo, |
| Distordo | 5.00% |
| Kvalita garantio | 12 monatoj |
| Ofteco | 200Hz——20KHz |
| materialo | ABS |
| eligo | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Eniga Tensio | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Kanalo | 3(2.1) |
| Pako inkluzivita | 1Speaker, 1 USBa Kablo,1Aŭdkablo, |
| Malalta MOQ | Subteno |
| Signal-al-bruo | ≥80dB |
Esti la unua revizii "bluetooth speaker with USB port”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.






Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.