-42%
Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio
$12.00 $7.00
| Prezentanta Detaloj: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Manual |
|---|---|
| Livera Detalo: | 2-3tagoj por specimeno; 15-20days for mass production |
- Priskribo
- Additional information
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| specifo | |
| * Produkta Nomo | Portable Bluetooth speaker |
| * Bluetooth versio | Bluetooth v3.0 |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * Line-in Music Play | JES |
| * Mana Senpaga Voka Funkcio | JES |
| * TF card slot | JES |
| * FM-radio | JES |
| * baterio | Built in500mAh rechargeable battery |
| * ludante tempo | 3 – 4 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80dB |
| * frekvenca respondo | 150-18KHZ |
| * parolantoj | 4Ho, 3Ok,40mmm Li. |
| * materialo | ABS |
| * koloro | Yellow/Pink/Blue/Brown/Black |
| * pezo | 125g |
| * grandeco | 96*56*38mm |
| * Akcesoraĵo | Micro USB, donaco skatolo, manlibro |
Additional information
| pezo | 0.125 kg |
|---|
Esti la unua revizii "Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.








Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.