-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Prezentanta Detaloj: | Paka skatolo kun akcesoraĵo: Mini USB,3.5mm sonkablo, uzantmanlibro Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * Bluetooth versio | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * Line-en Muzika Ludo | JES |
| * TF-karto Muzika Ludo | JES |
| * baterio | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * ludante tempo | 8-10 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * frekvenca respondo | 150-18KHZ |
| * parolantoj | 4Ho, 5W*1 |
| * materialo | wooden frame+leather |
| * koloro | Ora |
| * pezo | 520g |
| * dimensio: | 110*140*70mm |
| * Akcesoraĵo | DC charging line, audio in line, manlibro |
| * Aliaj | Facila operacio kun Voĉaj promptiloj |
Esti la unua revizii "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.




Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.