-35%
10W baso plibonigita bluetooth laŭtparolilo
$19.99 $12.99
Trajtoj:
1).Kun 2 parolanto kaj unu pasiva parolanto
2).materialo:Kristala UV-tuŝa supro + Kaŭĉukaj oleaj flankoj + Malseketa kusena fundo
3):NFC-funkcio(nedeviga)
4).Enkonstruita 1200mha Ŝargebla litia baterio,Ĝis 7 horoj ludtempo
5)Man-liberaj laŭttelefono/enkonstruita mikrofono
6)Voĉa instrukcio
7)Subteno :Aux line-en
8)TF-karto laŭvola
9)IPX5 akvorezista nivelo
- Priskribo
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| Bluetooth Protokolo | versio 3.1+EDR |
| Bludenta Gamo | 10m |
| Parolanto Unuo | 40mm * 1 |
| eligo Potenco | 3Ok |
| Impedanco | 4Ho |
| Ofteco | 1200Hz ĝis 20 kHz |
| Rilatumo signalo/bruo | >75dB |
| THD | <0.5% |
| baterio | 1200mAh Reŝargebla Litio |
| Dimensioj | 172*61*59mm |
| pezo | 580/680g |
| Koloro | Blua/Verda/Rozo/nigra/blanka |
| Laborperiodo | 16 horoj |
Esti la unua revizii "10W baso plibonigita bluetooth laŭtparolilo”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.






Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.